Vadóczék veretlenül szereztek újabb bajnoki címet

A Kitchee legyőzte a második helyezett Pegasust, ezzel matematikailag is biztossá vált újabb aranyérme.
Budai László 2018. április 13., péntek 15:52
A Kitchee legyőzte a második helyezett Pegasust, ezzel matematikailag is biztossá vált újabb aranyérme.
Szerző: Budai László 2018. április 13., péntek 15:52

Ezúttal is Vadócz Krisztiánnal a soraiban állt fel az éllovas Kitchee, amely a második Pegasust fogadta a hongkongi bajnokság 16. fordulójában. A hazaiak egy győzelemmel bebiztosíthatták újabb bajnoki címüket.

A Kitchee ennek megfelelően jól kezdett, és da Silva révén már a 4. percben előnybe került. Vadócz csapata ezt az egygólos különbséget meg is tudta tartani (1-0), így 11 pontosra növelte előnyét a tabellán mostani ellenfelével szemben.

Mivel már csak két forduló van a bajnokságból, ezért az is eldőlt, hogy a magyar játékos újabb aranyérmet ünnepelhet együttesével. Az újabb elsőséget ráadásul úgy szerezték meg, hogy a szezon során egyszer sem kaptak ki!

Átigazolások
ZTE
Belga és szlovén érdeklődés
A ZTE két futballistája is felkerült külföldi klubok listájára.
Újpest
Balajcza visszatért!
Újabb korábbi ikon kapott szerepet Újpesten.  
Videoton
DVTK-védő érkezhet
Az Öltözőn Túl szerint Babós Levente nem lesz a Videoton FC Fehérvár játékosa, ugyanakkor a DVTK fiatal védője, Demeter Milán kölcsönben a székesfehérváriakhoz kerülhet.
Tovább az összes átigazoláshoz