Vadócz Krisztián kezdőként végig a pályán volt a Penarol-Danubio uruguay-i bajnokin.
A magyar középpályás a 83. percben egy szögletet követően fejelt kapura, de a fejesébe belekapott egy védő, amiért a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Cristian Rodriguez értékesítette. Úgy tűnt, a Penarol megnyeri a meccset, a 91. percben azonban a Danubio egyenlített.
Érdekesség, hogy Vadóczéknak ez a harmadik bajnokijuk, amelyen a 90. perc után van döntő gól. Az elsőt megnyertek, a másodikon kikaptak, míg most a harmadik döntetlennel zárult.
A Penarol három forduló után 4 ponttal a 8. helyen áll.
Átigazolások
ZTE
Szendrei komoly kérői
A Legia Varsó és a Ferencváros is érdeklődik a ZTE 26 éves középpályása, Szendrei Norbert iránt. (pilkanozna.pl)
DVSC
Afrikai tehetség érkezik?
A guineai Sainte Marie Academy egyik nagy tehetsége, a védekező középpályás N'fanly Camara nagyon közel áll ahhoz, hogy a DVSC játékosa legyen. (Africafoot)
Újpest
Simek Péter
Úgy tudjuk, Simek Péter Újpesten vállalhat munkát.