Tragédia: Otthoni edzés közben hunyt el a 22 éves focista

Otthoni edzés közben elhunyt Innokentij Szamohvalov, az orosz élvonalban szereplő Lokomotiv Moszkva labdarúgója.
Dudás Gábor 2020. április 21., kedd 21:05
Otthoni edzés közben elhunyt Innokentij Szamohvalov, az orosz élvonalban szereplő Lokomotiv Moszkva labdarúgója.
Szerző: Dudás Gábor 2020. április 21., kedd 21:05

A 22 éves futballista a klub közleménye szerint hétfőn lett rosszul, miközben éppen otthonában tréningezett. A játékos halálát szívprobléma okozta.

Szamohvalov a fővárosiak második csapatában, a harmadosztályú Lokomotiv Kazankánál szerepelt legutóbb. (MTI)

Átigazolások
NB I
Szerb kapus a célkeresztben
A szerb Radnbicki Nis 23 éves, lejáró szerződésű kapusa, Strahinja Manojlovic magyar, lengyel, ukrán és török klubok érdeklődését is felkeltette. (cagdaskocaeli.com.tr)
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz