Egy első osztályú bolíviai összecsapás 55. percében lett rosszul szívmegállás következtében egy focibíró. Először még sikerült újráéleszteni, ám a kórházban ismét leállt a szíve.
Egy élvonalbeli bajnoki futballmérkőzés közben összeesett, majd a kórházban meghalt egy játékvezető Bolíviában.
Victor Hugo Hurtado vasárnap az Always Ready-Oriente Petrolero találkozó 55. percében lett rosszul szívmegállás következtében. A pályára siető orvosoknak még sikerült újraéleszteni őt, de a 30-as éveinek elején járó sportembernek
nem sokkal később a kórházban ismét leállt a szíve, és ekkor már nem tudtak rajta segíteni.
A meccsnek otthont adó El Alto több mint négyezer méterrel a tengerszint felett fekszik, és sajtóhírek szerint a stadionban nem volt defibrillátor.
A bolíviai szövetség egyhetes gyászt hirdetett a játékvezető emlékére.
(MTI)
Átigazolások
Fradi
Cissé távozott
A Fradi bejelentette, hogy az elmúlt évek alapembere, Ibrahim Cissé máshol folytatja karrierjét.
ZTE
Tesztelik őket
A Fluminense U20-as csapatának szélsőjét, Arthur Henriquét és a 19 éves szenegáli védőt, az osztrák negyedosztályú St. Pölten Juniorstól érkező Beckaye Haidarát is tesztelik. (NSO)
Diósgyőr
Átalakulás
Holdampf Gergő és Demeter Milán megtartásáról még tárgyalnak, Yohan Croizet-Kollár, Marco Lund, Varga Zétény, Dobó László (teljesítményedző) és Póti Krisztián (elemző) távozik.