Fotó: as.com
A brazilok tizenegyespárbaj során, míg a spanyolok hosszabbítást követően harcolták ki a finálét a tokiói olimpián.
A címvédő Brazília jutott elsőként a fináléba kedden a tokiói olimpia férfi labdarúgótornáján. A dél-amerikai csapat az Ibaraki Kasima Stadionban 120 perc után gól nélküli döntetlenre állt Mexikó ellen, amely a tizenegyespárbajban kétszer is rontott.
A címvédő Brazília után Spanyolország jutott be a fináléba. Az európai gárda kedden hosszabbítás után, Marco Asensiónak a 115. percben szerzett góljával gyűrte le a házigazda japánokat. A Real Madrid szélsője látványosan csavart a hosszú sarokba 15 méterről.
Eredmények, labdarúgás, férfi torna, elődöntő:
Spanyolország-Japán 1-0 (0-0, 0-0, 1-0) - hosszabbítás után
Brazília-Mexikó 0-0 - 11-esekkel 4-1
(MTI)
A brazil-mexikói összefoglalója
Asensio győztes gólja
Átigazolások
ETO FC
A Bundesligából igazoltak
Visszatért Győrbe Szép Márton: a 18 éves támadó a Bayer Leverkusentől érkezik és 2029-ig írt alá az ETO-nál.
Ferencváros
Keane a Liverpool kispadjáról
Robbie Keane: "Keresem a lehetőséget, hogy Angliába szerződjek? Nem. Szeretnék majd a Liverpool menedzsere lenni? Nem. Nagyszerűen érzem magam a Ferencvárosnál". (Nemzeti Sport)
ZTE
Újabb távozó
Távozik Zalaegerszegről a 21 éves középpályás, Bakti Balázs, aki karrierjét Lendván, a szlovén élvonalba igyekvő NK Nafta csapatánál folytatja. (ztefc.hu)