Az Újpest korábbi csatára négyéves szerződést kötött az új csapatával. Mbaye Diagne a Kasimpasában folytatja pályafutását.
Az Újpest korábbi labdarúgója, Mbaye Diagne a közösségi oldalán jelentette be, hogy négyéves szerződést írt alá a török élvonalban érdekelt Kasimpasával.
A 26 éves szenegáli csatár korábban a kínai Tiencsin Tedában is megfordult, ahol 44 mérkőzésen 15 gólt szerzett és hat gólpasszt osztott ki.
A kínaiakat megelőzően, a 2015-16-os szezonban az Újpestet erősítette, 14 bajnokin 11-szer talált be az ellenfelek kapujába, és két asszisztot is kiosztott.
A Kasimpasa a bajnokságban 17 forduló alatt 19 pontot gyűjtött, és a 11. helyen áll a tabellán.
Átigazolások
DVSC
Változások
A DVSC beszámolójából kiderült, hogy Bárány Donát sikeres orvosi vizsgálat után Hollandiában folytathatja pályafutását. Egy csatár és egy jobblábas szélső érkezésével pedig végleges lehet a keret.
Nyíregyháza
Támadó érkezett
A Nyíregyháza bejelentette, hogy kölcsönbe megszerezték a KS Cracovia kameruni támadóját, Jean Florent Batoumot.
Légiósok
Yaakobishvili Áron
A Barcelona első csapatával kezdte meg a felkészülést a magyar válogatott kapus, Yaakobishvili Áron.