Szaunából és medencéből is lehet meccset nézni a magyar tulajdonban is lévő horvát stadionban - fotók

Egészen egyedi VIP-boxokat alakítanak majd ki a magyar többségi tulajdonban lévő NK Osijek új, 2020-ra felépülő arénájában.
Dudás Gábor 2018. december 28., péntek 13:56
Egészen egyedi VIP-boxokat alakítanak majd ki a magyar többségi tulajdonban lévő NK Osijek új, 2020-ra felépülő arénájában.
Szerző: Dudás Gábor 2018. december 28., péntek 13:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

2018 augusztusában kezdődött meg az eszéki NK Osijek új stadionjának és edzőközpontjának építése. A Mészáros Lőrinc révén magyar többségi tulajdonban lévő csapat új otthona 2020 júniusában készülhet el.

korábbi tervek szerint az eszéki klub a költségek felét, sőt, esetleg kétharmadát is állja majd.

A horvát bajnokság 2. helyén álló eszéki csapat - itt játszik kölcsönben a Puskás Akadémia nigériai támadója, Ezekiel Henty is, aki 12 bajnoki meccsen 4-szer talált a kapuba - friss látványterveket is közzétett az arénáról a Facebook-oldalán, ezek szerint szaunává alakított vagy medencével is ellátott sky-box is lesz a stadionban.

Átigazolások
Légiósok
Szalai Attila
Nem okozott meglepetést a Pogon Szczecin bejelentése: a lengyel élvonalbeli klub végleg megvásárolta Szalai Attilát.
FTC
Romao új klubja
Az orosz élvonalbeli Akhmat Groznij hivatalosan is bejelentette Júlio Romão szerződtetését.
Karcag
4 távozó
Négy távozót is bejelentett a Karcag: Bodor Zoltán, Görög Gergő, Hidi Patrik és Osztrovka Maxim is távozott a másodosztályú klubtól. (karcagsport.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz