Ronaldo gólja történelmi sikert ért a Realnak - videó

Cristiano Ronaldo sorfal között elsuhanó szabadrúgása klubvilágbajnoki győzelmet jelentett a Real Madridnak, amelynek első csapatként sikerült a címvédés a sorozatban.
Csakfoci Admin 2017. december 16., szombat 20:09
Cristiano Ronaldo sorfal között elsuhanó szabadrúgása klubvilágbajnoki győzelmet jelentett a Real Madridnak, amelynek első csapatként sikerült a címvédés a sorozatban.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. december 16., szombat 20:09
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Real Madrid fölényt, de kevés helyzetet hozott az első félidő a királyi gárda Gremio elleni klubvilágbajnoki döntőjében, de a lehetőségek inkább a Bajnokok Ligája címvédője előtt adódtak.

Fordulás után az 53. percben Cristiano Ronaldo szabadrúgásgóljával került előnybe a Real, a labda a sorfal tagjai között sohant el, majd jutott a jobb alsóba. A szabadrúgást megelőző támadásnál a brazilok reklamáltak erőteljesen büntetőt.

Modric kapufájával eldőlhetett volna a meccs, Ronaldo újabb gólját les címén nem adták meg, míg Benzema helyzetben "feladta" a labdát a kapusnak. Az Abu Dhabiban rendezett torna fináléjában még Ronaldo is ziccert rontott, majd a csereként beállt Bale szép lövését ütötte ki a brazil hálóőr. Végül a Real Madrid megérdemelten nyerte meg az összecsapást és a klubvilágbajnoki címet is.

Zinédine Zidane gárdájának a Bajnokok Ligájához hasonlóan itt is sikerült a címvédés, ami egyedülálló. A Real az elmúlt négy szezonból háromszor elhódította a klubvilágbajnoki serleget.

Real Madrid - Gremio 1-0 (Ronaldo 53.)

Átigazolások
Videoton
Új kapus érkezett
A Videoton bejelentette, hogy Hársfalvi András visszatért a klubhoz. A 29 éves hálóőr korábban egy mérkőzésen játszott a klubban, legutóbb a Budafokot erősítette.
ETO/AEK
A Vitális-transzfer
Várhatóan négy évre ír majd alá az AEK Athénnal Vitális Milán, akiért 2,5 millió eurót fizetnek a görögök. Az AEK szóban már megegyezett az ETO-val. Hamarosan jöhet a bejelentés. (sport24.gr)
Újpest
Markgráf távozott
A dán élvonalbeli Köbenhavn bejelentette az Újpest 21 éves játékosának, Markgráf Ákosnak az érkezését.
Tovább az összes átigazoláshoz