Rasszizmus miatt villant a piros lap Romániában - videó

Piros lapot kapott a román másodosztályú Astra Giurgiu-Petrolul mérkőzésen a hazaiak védője, Tiberiu Giuroiu, miután rasszista kifejezéssel illette a vendégek mali középpályását, Ibrahim Diarrát.
Dudás Gábor 2021. október 31., vasárnap 20:10
Piros lapot kapott a román másodosztályú Astra Giurgiu-Petrolul mérkőzésen a hazaiak védője, Tiberiu Giuroiu, miután rasszista kifejezéssel illette a vendégek mali középpályását, Ibrahim Diarrát.
Szerző: Dudás Gábor 2021. október 31., vasárnap 20:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A játékvezető segítőivel konzultált Ibrahim Diarra felháborodott jelzését követően, majd felmutatta a piros lapot a bekknek.

A beszámolók szerint egyébként annak ellenére is végig rasszista szidalmak zúdultak a vendégjátékosokra a lelátóról, hogy zárt kapuk mögött zajlott a találkozó...

Átigazolások
ZTE/Osijek
Bakti átigazolt
A horvát élvonalbeli NK Osijek szerződtette a ZTE 21 éves magyarját, Bakti Balázst, aki 2+1 évre írt alá.
PMFC
Nagy visszatérő
Kovács Benedek ismét a PMFC játékosa lett. A 25 éves kapus már a 2017/2018-as szezonban a felnőtt gárda keretének tagja volt és mint 30 NB III-as bajnoki mérkőzésen védte a pécsi kaput, mielőtt eligazolt 2020-ban.
Soroksár
Három távozó
Három olyan játékos is távozik, akik évek óta meghatározó szerepet töltöttek be: Króner Martin, Németh Erik és Gálfi Norbert.
Tovább az összes átigazoláshoz