Megszerezte első belgiumi gólját a ghánai Joseph Paintsil, aki az előző idényt a Ferencvárosnál töltötte kölcsönben, majd nemrég a Genkhez igazolt. A támadó középpályás a második edzőmeccsén, a francia másodosztályú Valenciennes ellen (4-1) talált be, nem is akárhogyan.
Átigazolások
ZTE
Argentin középpályás
Tiago Penalba személyében 22 éves argentin belső védővel erősíthet a ZTE FC. A fiatal labdarúgó Club Atlético San Martín de Tucumán csapatától érkezhet - számolt be róla César Luis Merlo.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
ETO
Njie-t figyelik
Több belga mellett francia élvonalbeli és angol másodosztályú csapat is figyeli at ETO 21 éves támadóját, Nfansu Njie-t. (Voetbal Nieuws)