Óriási balhé a pályán: 9 piros lapot osztott ki a bíró a kung-fu rúgás után - videó

Összesen kilenc piros lapot osztott ki a játékvezető a brazil Atlético Paranaense és Fluminense U17-es bajnokijának végén, miután a két csapat játékosai összeverekedtek egymással.
Dudás Gábor 2020. december 22., kedd 18:18
Összesen kilenc piros lapot osztott ki a játékvezető a brazil Atlético Paranaense és Fluminense U17-es bajnokijának végén, miután a két csapat játékosai összeverekedtek egymással.
Szerző: Dudás Gábor 2020. december 22., kedd 18:18
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A balhé Joao Neto és Ataide összeszólalkozásával, illetve lökdösődésével kezdőtött, majd bekapcsolódtak a kispadról is a társak, az Atlético cserejátékosai közül Joao Gabriel péládul nekifutásból rúgta fejbe Joao Netót, aki még a földön feküdve is kapott rúgásokat - az eset után pedig a fején-arcán is látszódtak a stoplinyomok...

A bíró végül öt hazai és négy vendégjátékosnak mutatta fel a piros lapot, az eredménynek pedig a 2-1-s győzelmet arató Fluminense örülhetett.

Átigazolások
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz