Olasz tréner érkezik.
Az indiai Szuperligában szereplő Delhi Dynamos vezetőedzője lett Gianluca Zambrotta, a 2006-ban világbajnok olasz labdarúgó-válogatott tagja.
A korábban az FC Barcelonában, az AC Milanban és a Juventusban is szerepelt védő visszavonulása után a svájci Chiassónál edzősködött.
Az indiai klubnál a brazil Roberto Carlost váltja a kispadon, aki az előző szezonban elődöntőig vezette a csapatot a bajnokságban. (MTI)
Átigazolások
DVSC
Szűcs Genovában?
Szűcs Tamásért, a DVSC 21 éves középpályásáért érdeklődik az olasz élvonalbeli Genoa együttese. (haon.hu)
Légiósok
Hová megy Szalai Attila?
A lengyel bajnokságban szereplő Pogon Szczecinben kölcsönben futballozó Szalai Attila nem zárkózik el attól, hogy a következő idényben is a klub játékosa legyen.
ZTE
Svájcba is vinnék a védőt
Az svájci FC Basel is érdeklődik a ZTE nigériai védője, Akpe Victory iránt. A Magyar Kupa-döntőn meg is nézték a 19 éves játékost. (Basler Zeitung)