Az 58. percben félbeszakadt a Fenerbahce-Besiktas Török Kupa-elődöntő visszavágó, miután Senol Günest, a vendégek vezetőedzőjét a lelátóról fejbe dobták.
A 0-0-ás állásnál - a Besiktas ekkor már tíz emberrel játszott - történt incidens miatt a játékosok azonnal az öltözőbe vonultak. A rendőrségnek a lelátón kellett rendet tennie, több hazai drukkert is kivezettek, illetve előállítottak.


Később kiderült és fotókat is közzétettek arról, hogy a 65 éves, játékosként 6-szoros, edzőként pedig többek között 2-szeres török bajnok, illetve vb-bronzérmes Senol Günes fején kapcsokkal kellett összehúzni a bőrt.


Neked ajánljuk
Átigazolások

MTE
Védő Diósgyőrből
A 2008-as születésű Méhes Kristóf pályafutása során megfordult Kecskeméten és Diósgyőrben is, innen teszi át most a székhelyét Mosonmagyaróvárra.

ETO
2 profi
Csorba Dominik és Tollár Imre személyében két fiatal labdarúgó írt alá profi szerződést az ETO-nál.

Kazincbarcika
Könyves aláírt
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Könyves Norbert a Kazincbarcika csapatában futballozik a jövőben.