Németh Krisztiáné az első gól a katari bajnokságban - videó

A katari bajnokság első fordulójának első mérkőzését játszotta Németh Krisztián csapata, az al-Garafa az al-Ahli Doha ellen. A magyar csatár a mérkőzés harmadik percében már betalált, mégsem örülhet a meccs végén.
Csakfoci Admin 2016. szeptember 15., csütörtök 17:04
Szerző: Csakfoci Admin 2016. szeptember 15., csütörtök 17:04

Jobban kezdett az al-Garafa, Németh Krisztián fejes góljával három perc után vezetést szereztek. Az al-Doha azonban nem sokáig volt hátrányban, már a 8. percben 2-1 volt az állás a hazai csapat javára, az egyenlítő találat az 5. percben született.

Ezután sokáig gyűrték egymást a csapatok, Németh is aktív volt, a 37. percben begyűjtött egy sárgát. Egészen a 75. percig volt nyílt a találkozó, ekkor az al-Doha megszerezte a harmadik gólját, ezzel úgy tűnt, eldőlt a találkozó. A 93. percben aztán a szlovák válogatott Vladimir Weiss szépített, az egyenlítésre azonban már nem maradt idő, sőt, a 96. percben újra a hazaik szereztek gólt. Az első meccsét tehát 4-2-re elvesztette az al-Garafa, a tavaly 6. helyezett ellen.