Mutogatásért tiltották el az Újpest volt játékosát - videó

Két mérkőzéses eltiltással és 13 ezer török lírás (mintegy 670 ezer forintos) pénzbüntetéssel sújtott a Török Labdarúgó Szövetség Souleymane Diarrát, a Gaziantepspor mali középpályását, aki a Kırklarelispor elleni, 2-1-re elveszített kupameccsen obszcén módon mutatott be a hazai drukkereknek a 20. percben történt lecserélésekor.
Dudás Gábor 2019. december 10., kedd 21:55
Két mérkőzéses eltiltással és 13 ezer török lírás (mintegy 670 ezer forintos) pénzbüntetéssel sújtott a Török Labdarúgó Szövetség Souleymane Diarrát, a Gaziantepspor mali középpályását, aki a Kırklarelispor elleni, 2-1-re elveszített kupameccsen obszcén módon mutatott be a hazai drukkereknek a 20. percben történt lecserélésekor.
Szerző: Dudás Gábor 2019. december 10., kedd 21:55
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz