Miriutával 2 meccs után fenyegetőztek a román szurkolók: Megvárták a stadionnál – videó

Nem sokáig tartott a türelem a korábbi magyar válogatott játékossal szemben a Dinamo Bukarestnél.
Dudás Gábor 2017. szeptember 28., csütörtök 11:24
Nem sokáig tartott a türelem a korábbi magyar válogatott játékossal szemben a Dinamo Bukarestnél.
Szerző: Dudás Gábor 2017. szeptember 28., csütörtök 11:24

Miután a Dinamo Bukarest az FCSB (korábban Steaua) elleni derbit követően a Concordia Chiajnától is kikapott szerdán (2-3), a fővárosi szurkolók a két találkozó előtt kinevezett Miriuta Vasilén kérték számon a volt csapata elleni vereséget.

Az alábbi videót is közzétevő gsp.ro beszámolója szerint a meccs után a trénerre várakozó drukkerek a kerítésen keresztül azt követelték többek között a volt magyar válogatottól, hogy a második csapatból rakjon be inkább fiatalokat az Astra elleni hétvégi bajnokira, ellenkező esetben többen a pályára özönlenek majd.

A csapattal egyébként is hadilábon álló szurkolók közül összesen csak 500-an látogattak ki tüntetőleg a mérkőzésre.

Átigazolások
FTC
Kapus lett profi
Az FTC profi szerződést kötött 17 éves kapusával, Baranyi Zéténnyel, aki ebben a szezonban egyszer már az NB III-as együttes keretében is ott volt, az U19-ben pedig alapember.
FTC
Keane és a Celtic
Az FTC vezetőedzője, Robbie Keane edzői ambícióiról nyilatkozott.
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.
Tovább az összes átigazoláshoz