Hiába dolgozott ki a második félidőben több helyzetet az argentin válogatott, még csak megszorongatnia sem sikerült Kolumbiát.
A Copa América B csoportjában Martinez bombagóljával, valamint Zapata közeli találatával Kolumbia 2-0-ra legyőzte Argentínát.
Az argentinok legutóbb 1993-ban nyertek Copát, azóta négy döntőt buktak el. Messinek valószínűleg ez az utolsó esélye, hogy valamit elérjen a válogatottal is.
A következő fordulóban Argentína Paraguay válogatottjával játszik, míg Kolumbia Katarral.
Nézd meg a gólokat és a meccs legnagyobb helyzeteit
Átigazolások
Fradi
Így áll Tóth Alex ügye
A Lazio 10 millió eurót, plusz bónuszokat kínált, de a Fradi 2 millióval többet akar. A rómaiak bíznak a gyors megegyezésben, így Fabiani sportigazgató nem utazott el a csapat veronai meccsére. (Di Marzio)
Csákvár
Magyar pótlása
"Nem tervezünk új igazolást, házon belül próbáljuk megoldani a helyettesítését" - mondta Tóth Balázs vezetőedző a Puskáshoz szerződő Magyar Zsolt pótlásáról.
Karcag
Távozó
A Karcag közös megegyezéssel felbontotta Berkeczi Csongor szerződését, aki így távozik a csapattól. A védő nyáron érkezett a klubhoz, egyetlen Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára.