Megszerezte légiósként első két bajnoki gólját az NB I gólkirálya - videó

Holender Filip duplázott a svájci bajnokságban, így először volt eredményes új klubjában bajnokin - mindjárt kétszer is - az OTP Bank Liga előző idénybeli társgólkirálya. A Lugano magyar válogatott támadójának találatai azonban pontot végül nem értek, a St Gallen 3-2-re győzni tudott vasárnap. 
Dudás Gábor 2019. augusztus 25., vasárnap 19:06
Holender Filip duplázott a svájci bajnokságban, így először volt eredményes új klubjában bajnokin - mindjárt kétszer is - az OTP Bank Liga előző idénybeli társgólkirálya. A Lugano magyar válogatott támadójának találatai azonban pontot végül nem értek, a St Gallen 3-2-re győzni tudott vasárnap. 
Szerző: Dudás Gábor 2019. augusztus 25., vasárnap 19:06
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz