Megkapta a legmagasabb kitüntetést a 20. század legjobb sportolója

Olimpiai Érdemérmet kapott Pelé, az egyetlen háromszoros világbajnok labdarúgó.
admin 2016. június 18., szombat 11:39
Olimpiai Érdemérmet kapott Pelé, az egyetlen háromszoros világbajnok labdarúgó.
Szerző: admin 2016. június 18., szombat 11:39
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) legmagasabb kitüntetését Pelé otthonában, Santosban adta át a 75 éves brazil sztárnak Thomas Bach NOB-elnök.

A Fekete Gyöngyszemet korábban a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség az elmúlt évszázad legjobbjává választotta, a NOB pedig az évszázad sportolója címet adományozta neki.

Egy hete egy londoni árverésen 4,4 millió euróért (1,36 milliárd forint) keltek el Pelé relikviái, aki a bevétel nagy részét a curitibai gyermekkórháznak ajánlotta fel. (MTI)

Címkék: #világfoci #Pelé
Átigazolások
Szentlőrinc
Középpályás érkezett
Az Újpesttől igazolt a Szentlőrinc, miután szerződtették a 22 éves Varga Györgyöt, aki szerződése lejártával csatlakozott.
Fradi
Bamidele Yusuf
Úgy hírlik, a 25 éves nigériai csatárt az azeri Qarabag csábítja, amely a hírek szerint nem sajnálna 3 millió eurót sem a transzferért.
MTK
Közlemény
Az MTK bejelentette, hogy a következő idényben Marin Jurina nem lesz tagja a csapatnak.
Tovább az összes átigazoláshoz