Olimpiai Érdemérmet kapott Pelé, az egyetlen háromszoros világbajnok labdarúgó.
A Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) legmagasabb kitüntetését Pelé otthonában, Santosban adta át a 75 éves brazil sztárnak Thomas Bach NOB-elnök.
A Fekete Gyöngyszemet korábban a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség az elmúlt évszázad legjobbjává választotta, a NOB pedig az évszázad sportolója címet adományozta neki.
Egy hete egy londoni árverésen 4,4 millió euróért (1,36 milliárd forint) keltek el Pelé relikviái, aki a bevétel nagy részét a curitibai gyermekkórháznak ajánlotta fel. (MTI)
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.