Megint kórházba került minden idők egyik legnagyobb focistája

Visszatért a kórházba a háromszoros világbajnok brazil labdarúgó, Pelé, ahol folytatják vastagbéldaganatának kezelését.
Dudás Gábor 2021. december 9., csütörtök 14:55
Visszatért a kórházba a háromszoros világbajnok brazil labdarúgó, Pelé, ahol folytatják vastagbéldaganatának kezelését.
Szerző: Dudás Gábor 2021. december 9., csütörtök 14:55
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A 81 esztendős Pelénél augusztus végén diagnosztizálták a tumort, szeptember elején megoperálták, majd hetekig az intenzív osztályon lábadozott, ahonnan október elején állapota javulása után engedték haza.

A kórház tájékoztatása szerint állapota stabil, és a kemoterápiás kezelések után várhatóan napok múlva hazatérhet.

Pelé 1958-ban, 1962-ben és 1970-ben nyert vb-t a brazil válogatottal, amelynek színeiben 92 találkozón 77 gólt szerzett. (MTI)

Átigazolások
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.
Tovább az összes átigazoláshoz