Magyar pénzből is épül a legújabb horvát focistadion - fotók, videó

Megkezdődtek Eszéken a munkálatok - 2020-ra készülhet el a horvát élcsapat új arénája és edzőközpontja.
Dudás Gábor 2018. augusztus 5., vasárnap 16:56
Megkezdődtek Eszéken a munkálatok - 2020-ra készülhet el a horvát élcsapat új arénája és edzőközpontja.
Szerző: Dudás Gábor 2018. augusztus 5., vasárnap 16:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Megkezdődött NK Osijek új stadionjának és edzőközpontjának építése – számolt be róla az eszéki klub honlapja. A Mészáros Lőrinc révén magyar többségi tulajdonban lévő csapat új otthona 2020 júniusában készülhet el, jelenleg még csak a földmunkákat végzik - ez a számítások szerint 2-3 hónapig is eltarthat majd.

A korábbi tervek szerint az eszéki klub a költségek felét, sőt, esetleg kétharmadát is állja majd.

A jelenlegi állapotok és a látványterv:

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz