Magyar pénzből is épül a legújabb horvát focistadion - fotók, videó

Megkezdődtek Eszéken a munkálatok - 2020-ra készülhet el a horvát élcsapat új arénája és edzőközpontja.
Dudás Gábor 2018. augusztus 5., vasárnap 16:56
Megkezdődtek Eszéken a munkálatok - 2020-ra készülhet el a horvát élcsapat új arénája és edzőközpontja.
Szerző: Dudás Gábor 2018. augusztus 5., vasárnap 16:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Megkezdődött NK Osijek új stadionjának és edzőközpontjának építése – számolt be róla az eszéki klub honlapja. A Mészáros Lőrinc révén magyar többségi tulajdonban lévő csapat új otthona 2020 júniusában készülhet el, jelenleg még csak a földmunkákat végzik - ez a számítások szerint 2-3 hónapig is eltarthat majd.

A korábbi tervek szerint az eszéki klub a költségek felét, sőt, esetleg kétharmadát is állja majd.

A jelenlegi állapotok és a látványterv:

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz