Magyar bomba: Dzsudzsák szétlőtte a kaput a BL-ben - videó

Győzelemnek nem örülhetett a magyar szélső, de egy nagyszerű gólnak igen. Nézd meg a találatot!
Dudás Gábor 2017. március 14., kedd 17:24
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 14., kedd 17:24

2-2-s döntetlennel ért véget az arab emírségekbeli Al Wahda és a szaúdi Al Hilal ázsiai BL-csoportmeccse kedden.

A hazaiaknál végig a pályán volt a magyar Dzsudzsák Balázs, és az 54. percben hatalmas góllal szerzett vezetést csapatának, 2-1-re alakítva az állást. A szélső egy kifejelt labdát, picit balról, 14-15 méterről lőtt meg tökéletesen, a rakéta pedig a léc alá vágódott.

A 39. perctől tíz emberrel küzdő vendégek azonban az egyik pontot elvitték, negyedórával a Dzsudzsák-bomba után egyenlítettek másodszor is.

Az Al Wahda az első pontját szerezte meg ezzel, és három fordulót követően az utolsó helyen áll az ázsiai BL D-csoportjában.