Légiósok: Szoboszlai először játszott a sérülése óta a Salzburgban - videó

Első 2020-as tétmeccsén lépett pályára csereként a Red Bull Salzburg csapatában Szoboszlai Dominik. Klubja 3-0-ra győzött az Osztrák Kupában és az elődöntőbe jutott a másodosztályú Amstetten othonában. Szoboszlai - aki még január közepén, egy edzőmérkőzésen sérült meg - a 81. percben kapott lehetőséget edzőjétől.
Dudás Gábor 2020. február 9., vasárnap 19:45
Első 2020-as tétmeccsén lépett pályára csereként a Red Bull Salzburg csapatában Szoboszlai Dominik. Klubja 3-0-ra győzött az Osztrák Kupában és az elődöntőbe jutott a másodosztályú Amstetten othonában. Szoboszlai - aki még január közepén, egy edzőmérkőzésen sérült meg - a 81. percben kapott lehetőséget edzőjétől.
Szerző: Dudás Gábor 2020. február 9., vasárnap 19:45
Átigazolások
Gyirmót
Többen is érkezhetnek
Medgyes Sinan, Sajbán Máté és Novák Csanád is az NB II újoncánál, a Gyirmótnál folytathatja pályafutását. (kisalfold.hu)
Csákvár
Barkóczi próbajátékon
Barkóczi Benedek próbajátékon szerepel Csákváron, a Szeged elleni felkészülési mérkőzésen gólt is szerzett a 20 éves támadó.
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Tovább az összes átigazoláshoz