Légiósok: Dzsudzsák csapata ötödik vereségét szenvedte el a bajnokságban - videó

A magyar válogatott támadó végig a pályán volt, csapata viszont 2-0-ra kikapott a csütörtöki bajnokin.
Csakfoci Admin 2019. november 7., csütörtök 21:39
A magyar válogatott támadó végig a pályán volt, csapata viszont 2-0-ra kikapott a csütörtöki bajnokin.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. november 7., csütörtök 21:39

Dzsudzsák Balázzsal a kezdőcsapatában lépett pályára az al-Nasr otthonában az al-Ittihad Kalba az emírségekbeli bajnokságban csütörtök délután.

A magyar válogatott támadó együttese már az első félidőben hátrányba került, majd a második játékrészben a hazaiak megszerezték második góljukat is, amivel végül 2-0-ra nyertek.

A meccset végigjátszó Dzsudzsák csapata 7 forduló után 2 győzelemmel és 5 vereséggel a 14 együttest felvonultató bajnokság 11. helyén áll.

A meccs góljai:

Átigazolások
ZTE
17 éves tehetség a kiszemelt
A ZTE a 17 éves Vörös Barna megszerzését fontolgatja: a középpályás 9 mérkőzésen lépett pályára a Mezőkövesdben, és ő lett az első 2008-as születésű játékos, aki gólt szerzett az NB II-ben. (Nemzeti Sport)
Újpest
Szerződésbontás
Az Újpest a keddi napon szerződést bontott a román támadóval, George Ganeával, aki 37 mérkőzés és 4 gólpassz után távozik - jelentette be a klub.
Ferencváros / ETO
Vitális a Fradi kiszemeltje
Információink szerint a Ferencváros konkrét érdeklődést mutat Vitális Milán iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz