Koronavírus: Vb-selejtezőket is elhalasztottak a járvány miatt

A koronavírus-járvány miatt elhalasztják a 2022-es labdarúgó-világbajnokság ázsiai selejtezőjének következő két fordulóját.
Csakfoci Admin 2020. március 5., csütörtök 22:30
A koronavírus-járvány miatt elhalasztják a 2022-es labdarúgó-világbajnokság ázsiai selejtezőjének következő két fordulóját.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. március 5., csütörtök 22:30

A kvalifikációs sorozat második szakaszában eddig hat fordulót rendeztek, a következő kettő március 26-án és 31-én lett volna. A nemzetközi (FIFA) és az ázsiai (AFC) szövetség illetékesei csütörtökön Zürichben tanácskoztak, ezután döntöttek a vb-selejtezők, valamint a 2023-as Ázsia Kupa selejtezőinek elhalasztása mellett.

Az új időpontokat napokon belül kijelölik. (MTI)

Átigazolások
Légiósok
Tajti Mátyás
A román élvonalban szereplő FK Csíkszereda hivatalos felületein jelentette be, hogy szerződtette Tajti Mátyást.
DVSC
Yacouba Silué
Másfél év után távozhat Yacouba Silue, a DVSC elefántcsontparti csatára, aki az utóbbi időben kevés játéklehetőséget kapott a hajdúságiaknál.
DVSC
Fiatalok hosszabbítottak
A DVSC meghosszabbította Egri Imre, Kohut Máté és Tercza Gergő szerződését, míg Patai Dávid a többiekhez hasonlóan profi szerződést kapott - mindannyian rendszeresen meghívót kapnak az U-válogatottakba.  
Tovább az összes átigazoláshoz