Komanék meglepő vereséget szenvedtek

A magyar válogatott középpályás 80 percet játszott a vesztes török együttesben.
Budai László 2018. január 22., hétfő 17:59
Szerző: Budai László 2018. január 22., hétfő 17:59

A Koman Vladimirrel felálló Adanaspor a kiesés elől menekülő és csak 16. Denizlispor otthonába látogatott a török másodosztályban. A hazaiak meglepetésre kétgólos előnybe kerültek a második félidő közepére, majd bár a vendégek szépítettek, a Denizlispor a hajrában, már tíz ember ellen bebiztosította a győzelmet (3-1).

Komant a 80. percben lecserélték. Az Adanaspor ezzel fontos meccset bukott, ugyanis így a hatodik, még rájátszást érő helyről a nyolcadik pozícióig esett.

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.