László Csabáék továbbra is nagy versenyben, Koman gólpassza fontos sikert ért, Hidiék már a harmadikok

A Dundee United tovább üldözi a St. Mirrent. Rájátszást érő helyre ugrott az Adanaspor a megszerzett három ponttal. Hidi Patrikék már a harmadik helyen állnak.
Budai László 2017. december 23., szombat 18:21
Szerző: Budai László 2017. december 23., szombat 18:21

László Csaba együttese, a Dundee United simán, 3-0-ra nyert a Livingston ellen a skót második vonalban. Kétgólos hátrányból győzött azonban a rivális St. Mirren is, így a magyar edző csapata maradt a második, de egy találkozóval kevesebbet játszott.

A Koman Vladimirrel felálló Adanaspor az Eskisehirspor otthonába látogatott a török másodosztályban. A vezetést a hazaiak szerezték meg, de a magyar középpályás passza után Kose hamar egyenlíteni tudott. Az adanai együttes a második félidő legelején a vezetést is megszerezte, és begyűjtötte a három pontot (1-2).

Koman végigjátszotta az összecsapást. Az Adanaspor ezzel feljött a rájátszást jelentő ötödik helyre, igaz, vannak még mögötte csapatok, amelyek eggyel kevesebb találkozón szerepeltek.

A Real Oviedo 3-0-ra győzött a Leonesa ellen a spanyol másodosztályban, ezzel már a harmadik, rájátszást érő helyen áll. Hidi Patrikot a 90. percben cserélte be a hazaiak edzője.