Sajtóhírek szerint a 2019-es nyári Copa Amaricán már újra segítheti az argentin válogatottat Lionel Messi.
Messi a nyári világbajnokság után jelentette be, hogy egyelőre nem akar szerepelni hazája válogatottjában. Mint ismert, Argentína már a legjobb 16 között elbúcsúzott az oroszországi tornától.
A spanyol Marca úgy tudja, Messi a nyári, Brazíliában rendezendő Copa Americán térhet majd vissza az argentin nemzeti csapatba.
Átigazolások
DVSC
Nagy mozgás várható
Sergio Navarro és stábja is távozhat, miközben 10 játékos jövője kérdőjeles. A jelenleg nyíregyházi Manner Balázs és Muhamed Tijani érkezése sem kizárt. (DVSC Fanatics)
Ferencváros
Két kiszemeltről írnak
A 24 éves izraeli-magyar középpályás, Ido Shahar (Maccabi Tel Aviv), illetve a Qarabag 25 éves azeri válogatott balhátvédje, Elvin Cafarguliyev is kiszemelt lehet. (ulloi129.hu)
ZTE
Nuno Campos
Bár automatikusan meghosszabbodott Nuno Campos szerződése a Zalaegerszeg bennmaradásával, a portugál edző elárulta: kivásárlási záradék szerepel a kontraktusában.