Kamu 11-es vette el Bukarestben a Sepsi veretlenségét - videó

Majd félórán át vezetett, de végül mégsem szerzett pontot a bukaresti FCSB otthonában a sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK a román élvonalbeli bajnokságban (1-2).
Dudás Gábor 2019. november 4., hétfő 9:43
Szerző: Dudás Gábor 2019. november 4., hétfő 9:43

A székelyföldiek vesztét részben az a 11-esből született gól okozta, amelyet az 56. percben értékesítettek a bukarestiek, de még a romániai közvetítések és beszámolók szerint is erősen véleményes döntést hozott Horatiu Fesnic játékvezető a büntető megítélésével (a volt diósgyőri Fülöp István sárga lapot érően reklamált az esetnél).

A 11-est kiharcoló (eljátszó?) Tanase végül győztes góllal lett végképp a meccs hőse. A felsőházi rájátszástól jelenleg hat pontra álló, László Csaba vezette Sepsi először kapott ki idegenben az idényben.

A véleményes 11-es külön, illetve a teljes összefoglaló:

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.