Az egyre több és fontosabb szerepet kapó Balogh Norbert hétvégi villanása és előkészítése után most a befejezésekben is jeleskedett. A ciprusi APOEL Palermóból kölcsönkapott - 23. születésnapját épp ma ünneplő - csatára két góllal vezette 3-0-s sikerre csapatát a Doxa elleni kupameccsen.
Átigazolások
MTK
Hosszabbítás
Meghosszabbították a 19 éves László Krisztián szerződését, aki kupameccsen már a felnőtteknél is debütált. Idén kooperáció keretében a Kozármislenyt erősíti.
KTE
Profi fiatal
Aláírta első profi szerződését a Kecskemét saját nevelésű védője, a 2006-ös születésű Horváth András, aki a Soroksár elleni edzőmeccsen tavasszal bemutatkozhatott az NB II-es csapatban.
Kisvárda
Nigériai érkezők
Két fiatal nigériai támadó, a lagosi Klassisch Football Academy neveltjei, Pascal Yakaobi és Ifeanyi Osondu csatlakozott a várdaiak NB III-as csapatához.