Ilyet még nem láttál: Saját 11-ese közben állították ki a válogatott csatárt - videó

Egészen furcsa körülmények között került a kiállítás sorsára Bruno Petkovic, a Dinamo Zagreb horvát válogatott támadója az Istra elleni bajnokin.
Dudás Gábor 2021. december 16., csütörtök 10:27
Egészen furcsa körülmények között került a kiállítás sorsára Bruno Petkovic, a Dinamo Zagreb horvát válogatott támadója az Istra elleni bajnokin.
Szerző: Dudás Gábor 2021. december 16., csütörtök 10:27

A csatár épp egy 11-est végzett el a 90. percben, de a bíró szerint szabálytalan, "megtorpanós" kísérlete miatt sárga lapot kapott. Mivel ebből már volt egy neki, az ismétlésre nem maradt lehetősége, villant a piros lap is Bruno Petkovicnak.

Ristovski lőtte be így helyette a büntetőt, a Dinamo pedig 2-0-ra nyert idegenben az összesen egyébként három kiállítást is hozó mérkőzésen.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Ferencváros
Megint válthat a Fradi 4-szeres bajnoka

Egy szezon után távozhat a Dinamo Zagrebtől a Ferencvárossal 4 bajnoki címet nyert marokkói válogatott védő, Samy Mmaee.

Tatabánya
Érkező és távozó
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a Tatabánya, hogy Kiprich Dávid aláírt, Varga Dominik pedig távozik a csapattól.
Kozármisleny
Gólkirály érkezett
Az NB III-ban szereplő Kaposvár bejelentette, hogy Babinszky Bence a Kozármislenyhez igazolt. A 24 éves támadó 25 góllal lett a Dél-Nyugati csoport gólkirálya legutóbb, most a távozó Kirchner Krisztiánt kell pótolnia.
Tovább az összes átigazoláshoz