Ijesztő jelenet: Tüzet kellett oltani a hétvége egyik nagy rangadóján - videók

Ijesztő jelenet játszódott le a vasárnapi Ajax-Feyenoord holland bajnoki rangadó előtt, amikor tűz ütött ki az amszterdami stadionban, az egyik kapu mögött.
Dudás Gábor 2022. március 21., hétfő 9:44
Ijesztő jelenet játszódott le a vasárnapi Ajax-Feyenoord holland bajnoki rangadó előtt, amikor tűz ütött ki az amszterdami stadionban, az egyik kapu mögött.
Szerző: Dudás Gábor 2022. március 21., hétfő 9:44

Az egyik kapu mögötti, a hazai drukkerek által elfoglalt lelátón kapott lángra egy szurkolói molinó, a tüzet pedig egy rosszul "elsütött" pirotechnikai eszköz okozta.

A lángok mellé hamarosan megérkezett a sűrű fekete füst is, de a biztonságiak végül viszonylag gyorsan el tudták oltani a tüzet, így nem történt nagyobb probléma. És szerencsére komolyabb sérülést sem eredményezett a tűzeset a Johan Cruijff Arénában.

A találkozót a listavezető Ajax nyerte egyébként 3-2-re.

Átigazolások
Légiósok
Új szerződés Torinóban
A Torinóban egyre magasabbra lépő magyar utánpótlás-válogatott játékos, Kugyela Zalán új szerződést kapott klubjától.
Kisvárda
Kölcsönadás
Az NB I-es Kisvárda több játéklehetőség reményében a tavaszi szezon hátralévő részére az NB II-ben újonc Karcag csapatához adta kölcsön Osztrovka Maximot.
DVSC / FTC
Pesic Debrecenben?
A Ferencváros 33 éves szerb csatára, Aleksandar Pesic iránt a DVSC is érdeklődik sajtóhírek szerint.
Tovább az összes átigazoláshoz