A Caernarfon és a Met Caerdydd walesi élvonalbeli bajnokijának 19. percében annyira megőrültek a hazai drukkerek Darren Thomas vezető gójának, hogy egymás hegyén-hátán rohantak ünnepelni a kapu mögött, amit nem bírt el a pályát körbevevő fal és az egyik reklámtábla sem. A játékosok is azonnal a drukkerek segítségére siettek, de szerencsére komoly sérülés nem történt, néhány perc után folytatódhatott a mérkőzés.
Átigazolások
Kecskemét
NB II-es riválistól igazoltak
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Kecskeméten folytatja pályafutását az NB II-es rivális Szeged belső védője, Szilágyi Zoltán.
Csíkszereda
Eppel és Kleinheisler
Eppel Márton szerződése automatikusan meghosszabbodott egy évvel. Kleinheisler László megállapodása lejárt, a klub már jelezte, hogy szeretné megtartani, de konkrétumokról egyelőre nem beszéltek. (M1)
DVSC
Kocsis (ex-)kérője
Kocsis Dominikot márciusban leigazolta volna a Malmö, de a DVSC nem akarta elengedni. "Lehet, hogy most újra megpróbáljuk" - mondta a külföldre igazolás kapcsán a játékost képviselő Filipovics Vladan. (M1)