A DAC kikapott az ezüstrangadón odahaza a Slovantól 1-0-ra. A meccs előtt ismét felcsendült a megszokott dal.
A Dunaszerdahely hazai pályán fogadta a Slovant, 10 ezer ember nézte meg a helyszínen a rangadót, köztük Georges Leekens szövetségi kapitány. Így szólt a meccs előtt a Nélküled.
A meccset elbukta 1-0-ra a DAC, így a Slovan előzött. Kalmár Zsolt eltiltás miatt nem játszhatott, Vida Kristopher kezdő volt, de 69 perc után lecserélték, míg Mervó Bence nem kapott lehetőséget.
Átigazolások
Légiósok
Styles jövője
A nyári átigazolási időszak érdekes lehet Callum Styles számára.
Puskás Akadémia
Két finn légiós jövője is kérdéses?
A Helsingin Sanomat c. finn lap szerint Urho Nissilä és Mikael Soisalo felcsúti jövője is kétségessé vált a magyarországi kormányváltással.
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.