A görög élvonalbeli Atromitosz hivatalos honlapján közleményben jelentette be, hogy Giannis Anastasiou lett a csapat új vezetőedzője.
Az Ugrai Rolandot és Megyeri Balázst foglalkoztató görög első osztályban szereplő Atromitosz hétfőn kora délután közleményben jelentette be, hogy Giannis Anastasiou látja el a vezetőedzői teendőket.
A 46 éves szakember edzői pályafutása során legutóbb az Omonia Nicosiánál dolgozott, a ciprusiak előtt a belga Kortrijkot, a holland Rodát, a görög Panathinaikoszt irányította, ahol a 2013-14-es szezonban kupagyőzelmet ünnepelhetett. Másodedzőként pedig az angol Readingnél és az Ajax második csapatnál is dolgozott.
Az új szakember hivatalos bemutatására június 19-én, szerdán 12.30-kor kerül sor.
Átigazolások
Fradi
Kovacevic befuthat
A szlovén Sportklub szerint az FTC nyerte a Celje csatára, Franko Kovacevicért zajló csatát, és a játékos 3 millió euró ellenében zöld-fehérbe öltözik.
Szeged
Tehetség Debrecenből
Bodnár Balázs személyében egy 18 éves, tehetséges támadó középpályást igazoltak a DVSC második csapatától.
Újpest
Belga erőcsatár jöhet
Az Újpest előrehaladott tárgyalásokat folytat a belga élvonalbeli KVC Westerlo 24 éves csatárával, Kyan Vaesennel. (Lila Sector)