Hivatalos: Kalmár a DAC-hoz igazol, Rossi játékosa lesz

Megszakították Kalmár Zsolt kölcsönszerződését Dániában. Ahogy megírtuk: Marco Rossi együttesénél folytatja a magyar válogatott játékos, Dunaszerdahelyen.
Mokány Lajos 2017. augusztus 9., szerda 12:46
Megszakították Kalmár Zsolt kölcsönszerződését Dániában. Ahogy megírtuk: Marco Rossi együttesénél folytatja a magyar válogatott játékos, Dunaszerdahelyen.
Szerző: Mokány Lajos 2017. augusztus 9., szerda 12:46

Ahogyan azt a csakfoci.hu elsőként, már egy hete jelezte, Kalmár Zsolt az FC DAC-hoz szerződik. A hírt a dán klubja hivatalosan is bejelentette.
A Bröndby úgy tájékoztatott, hogy a játékos kölcsönszerződését az RB Leipziggel karöltve megszüntették, Kalmár eredetileg még egy évig lett volna a dánok játékosa.

Különböző okok miatt Kalmár Zsolt nem tudott megragadni a Bröndby csapatában, többek között a posztján lévő erős konkurencia miatt is

- jelentette ki a dán klub, amely hozzátette, hogy a lipcseiekkel közösen azon dolgoztak, hogy a legmegfelelőbb megoldást találják meg a fiatal magyar játékosnak. Ezért igazol a felvidéki DAC-hoz.

Kalmár 19 meccsen játszott a Bröndby együttesében, két gólig jutott. Dunaszerdahelyen magyar játékosokkal dolgozhat együtt, Marco Rossi irányítása alatt.

 
Átigazolások
Légiósok
Kovács céljai
Kovács Bendegúz következő célja, hogy az AZ második csapatában kezdő tudjon lenni, és minél többet eddzen a felnőttekkel. A hétvégén először került be az élvonalbeli együttes meccskeretébe. (NSO)
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.
Légiósok
Magyarországra igazolna
Nemrég magyar állampolgár lett, és szívesen igazolna hazánkba a francia ötödosztályú Nimes B-ben védő Axel Kedvesi, aki kiskora óta Franciaországban él. (RiaFoci)
Tovább az összes átigazoláshoz