Hagi fia akkora gólt lőtt, amit az apja is megirigyelne - videó

A román tehetség, Ianis Hagi szögletből csavart U-válogatott meccsen a hálóba.
Mokány Lajos 2018. szeptember 12., szerda 10:35
A román tehetség, Ianis Hagi szögletből csavart U-válogatott meccsen a hálóba.
Szerző: Mokány Lajos 2018. szeptember 12., szerda 10:35

A román U21-es válogatott 2-0-ra nyert Bosznia-Hercegovina ellen, a második találatot a 19 éves Ianis Hagi szerezte. Nem is akárhogyan: a legendás klasszis, Gheorghe Hagi fia szögletből talált be, érintés nélkül.

https://www.instagram.com/p/BnnnBoMgS2x/

Akkora gól volt, amilyeneket az édesapja szerzett, egyetlen különbséggel: a "Kárpátok Maradonájának” a bal lába volt az erősebb, míg a jelek szerint a fia inkább jobbal képes zseniális megmozdulásokra.

Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili az Interben?
A katalán Sport ír arról, hogy az Alessandro Bastoni-transzfer részeként Yaakobishvili Áron a Barcelonából az Interbe kerülhet. A milánóiaknak ugyanis tetszik a magyar kapus profilja.
Cracovia
Grzelak lett az edző
Lengyelország legrégebbi klubja, a Cracovia nevezte ki a korábbi Újpest- és Fehérvár-edzőt, Bartosz Grzelakot.
Légiósok
Kovács Bendegúz maradna
A több klubbal szóba hozott Kovács Bendegúznak nincs szándékában váltani, először Hollandiában szeretne fontos csapattaggá válni - árulta el az NSO-nak az AZ-csatár édesapja, Kovács Ottó.
Tovább az összes átigazoláshoz