A Guzmics Richárdot is soraiban tudó kínai másodosztályban szereplő Yanbian Funde 4-1-re nyert vasárnap a Beijing Baxy FC ellen a bajnokság 25. fordulójában.
A magyar válogatott hátvédje, Guzmics Richárd ezúttal is kezdő volt a Yanbian Funde csapatában, amely a középmezőnyhöz tartozó Beijing Baxy-t fogadta hazai pályán.
A találkozón már a 21. percben vezetést szereztek a hazaiak Oscar Maritu révén. A 65. percben Dominic egalizált a vendégek részéről, majd két perccel később Cui Ren növelte a Yanbian előnyét. A hajrában még két gólt rúgott Maritu, és beállította a 4-1-es végeredményt.
A lefújás után a szurkolók előtt ünnepeltek meg a kiütéses sikert, amivel feljöttek a 8. helyre a tabellán.
Átigazolások
Újpest
Duarte elköszönt
André Duarte távozik az Újpesttől, Instagramon búcsúzott el a középpályás.
Kisvárda
Popoola klubrekordért távozhat
Révész Attila elárulta, olyan mértékű érdeklődés van Popoola iránt, hogy vagy már most télen, vagy a következő nyáron a Kisvárda történelmének legmagasabb árán fogják tudni eladni.
ETO FC
Újabb játékost adtak a Szentlőrincnek
A 20 éves kanadai támadó, Lawrenzo Mascoe a korábban megkötött kooperációnak köszönhetően Décsy Ádámhoz és Tollár Imréhez hasonlóan az NB II-es Szentlőrincben folytatja. (ETO FB)