Hungarian football player Richard Guzmics, left, of Yanbian Funde kicks the ball to make a pass against a player of Guizhou Zhicheng in their 15th round match during the 2017 Chinese Football Association Super League (CSL) in Guiyang city, southwest China's Guizhou province, 2 July 2017.
A magyar válogatott védő csapata jól kezdte a bajnokságot, a most megszerzett három ponttal dobogósok.
Guzmics Richárd gólja döntötte el a Dalian Trascend-Jenpien (0-1) kínai másodosztályú bajnokit. A magyar válogatott védője a 15. percben egy szöglet utáni csúsztatást csukafejessel továbbított a kapuba.
A Jenpien négy forduló után harmadik a Jia League-ben. Guzmicsnak ez volt a második találata Kínában, tavaly még az élvonalban is eredményes volt egyszer.
Átigazolások
ZTE
Csonka maradna
"Bízom benne, még nem beszéltem a vezetőséggel" - a zalaegerszegi Csonka András arról, hogy ő marad-e csapatánál a nyár végét követően is. (M4 Sport)
Újpest
A "legenda" kérői
Arijan Ademi egy év után távozhat Újpestről, és könnyen lehet, hogy visszatér a horvát élvonalba.
ZTE
Szendrei távozóban
Szendrei Norbert kikerült a ZTE keretéből, miközben sajtóhírek szerint Újpesten folytathatja pályafutását.