Futács betalált a listavezető ellen - videó

A magyar csatár gólja is kevés volt a pontszerzéshez.
admin 2016. november 5., szombat 18:03
A magyar csatár gólja is kevés volt a pontszerzéshez.
Szerző: admin 2016. november 5., szombat 18:03

 

A horvát bajnokságban a Futács Márkót foglalkoztató Hajduk Split a listavezető Rijeka otthonába látogatott. A remek formában játszó magyar csatár ezúttal is letette a névjegyét, a 60. percben remek kiugrás után nem hibázott és előnyhöz juttatta csapatát. Futács gólja is kevés volt azonban a bravúrhoz, mert a hátrányba került hazaiak magasabb sebességi fokozatba kapcsoltak, és Elez duplájával megfordították a találkozót, így a Hajduk pont nélkül maradt.

Rijeka - Hajduk Split 2-1 (Elez 66., 75., ill. Futács 60.)

Átigazolások
MTK/Kozármisleny
Herczeg és Csucsánszky
Két fiatalszabályos labdarúgóval bővült a HR-Rent Kozármisleny NB II-es csapatának kerete: Herczeg Botond és Csucsánszky Zoltán is az MTK-tól érkezett a klubhoz.
Soroksár
Középpályást igazoltak
Bencze Márkkal erősödött a Soroksár középpályája. Az egykori utánpótlás-válogatott játékos a III. Kerületi TVE együttesétől csatlakozott az NB II-es klubhoz.  
Csíkszereda
Lehetséges érkezők
Csíkszeredán tárgyalnak a Puskás Akadémiával Nagy Zoárd kölcsönvételéről, de Szondy Zoltán klubelnök szerint a jelenleg klub nélküli Kleinheisler Lászlónak is ajánlatot tettek, jelenleg válaszra várnak. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz