Fradi-verő sztáredző ülhet le a magyar tulajdonban is lévő klub kispadjára - sajtóhír

Horvátországi sajtóhírek szerint neves edző érkezhet Eszékre, akinek a Kleinheisler Lászlót is foglalkoztató csapat mélyrepülését is meg kellene állítania. 
Dudás Gábor 2020. szeptember 3., csütörtök 10:12
Horvátországi sajtóhírek szerint neves edző érkezhet Eszékre, akinek a Kleinheisler Lászlót is foglalkoztató csapat mélyrepülését is meg kellene állítania. 
Szerző: Dudás Gábor 2020. szeptember 3., csütörtök 10:12

Az előző idényben a horvát élvonal 4. helyén végzett, így Európa Liga-induló NK Osijek máris lecserélheti tavalyi sikeredzőjét, Ivica Kulesevicet, akinek az irányítása mellett az eszékiek első három bajnokijukon csak 1 pontot szereztek.

A 24sata.hr információi szerint a részben magyar tulajdonban lévő klub vezetői már fel is vették a kapcsolatot a horvát fociban igazi sztáredzőnek számító, a Dinamo Zagrebbel két bajnoki címet nyert Nenad Bjelicával. A játékosként Eszéken nagy kedvencnek számító 49 éves tréner egészen áprilisig ült a fővárosiak kispadján, de miután nem akart belemenni stábjával együtt a fizetéseik csökkentésébe, menesztették. Most 19 évet követően térhetne vissza egykori klubjához.

Bjelicával 70 százalék fölötti összmérlege volt a Dinamónak a neki jutott két év alatt és járt vele a zágrábi csapat a Bajnokok Ligája csoportkörében, ahová többek között a Ferencváros (összesítésben 5-1-es) búcsúztatásával jutottak el egy éve.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Kisvárda
Utolsó esélyek
Révész Attila az utolsó fordulóban megadja az esélyt a kevesebbet játszóknak, hogy a jövő évi keret kialakítása "az igazságosság elvével történjen".
Fradi
Ben Romdhane távozóban?
Külföldön Ben Romdhane Egyiptomba (Al-Ahliba) igazolásáról írnak. A játékos nyári eladására reális esély van, de addig aligha lesz bejelentés, amíg el nem dől az NB I. (NSO)
Légiósok
Németh András
Németh Andrást is foglalkoztató Münster menesztette Sascha Hildmann vezetőedzőt, három fordulóval a bajnokság vége előtt.
Tovább az összes átigazoláshoz