Nehéz szavakat találni azokra a jelenetekre, amelyek a Dél-afrikai Kupa elődöntője után játszódtak le.
Miután a Kaizer Chiefs 2-0-ra kikapott a Free State Stars csapatától, a szurkolók a pályára rohantak és különböző tárgyakkal támadtak rá mindenre és mindenkire. Egy biztonsági őr élet és halál között lebeg a huligánok verése következtében, de többek között egy labdaszedőnek és egy TV-stábnak is jutott az ütlegelésből.
A rendőrség végül csak komoly erők, valamint vízágyúk és könnygáz bevonásával tudta megállítani a tombolást. Az anyagi kár is jelentős. A Chiefs edzője, Steve Komphela a meccs után azonnal lemondott posztjáról.
A szégyenteljes és felkavaró jelenetek megtekintését csak erős idegzetű olvasóinknak ajánljuk.
Átigazolások
ETO
Njie-t figyelik
Több belga mellett francia élvonalbeli és angol másodosztályú csapat is figyeli at ETO 21 éves támadóját, Nfansu Njie-t. (Voetbal Nieuws)
Légiósok
Vitális az AEK-ban
Az AEK Athén bejelentette, hogy szerződtették az ETO magyar válogatott középpályását, Vitális Milánt.
Légiósok
Yaakobishvili kérője
A La Liga újonca, a Racing Santander venné kölcsön Yaakobishvili Áront, de Ter Stegen távozása miatt a magyar kapust nem biztos, hogy elengedi a katalán sztárklub.