A szerb rendőrség letartóztatta Srdjan Obradovic játékvezetőt, aki vasárnap egy kulcsfontosságú első osztályú mérkőzésen jogtalanul ítélt meg egy büntetőt.
A szerb belügyminisztérium keddi közlése szerint a hatóság emberei hatalommal való visszaélés miatt kérdezték ki a bírót, aki a Spartak Subotica-Radnicki Nis összecsapáson a hazai együttes javára úgy ítélt meg kezezésért egy büntetőt, hogy a labda nem érintette a hazai hátvéd kezét.
A következő 48 órában bent tartjuk, aztán az ügyet átadjuk az ügyészségnek.
– írta közleményében a belügyminisztérium.
A Spartak két büntetővel 2-0-ra győzte le a Nist vasárnap, ezzel megelőzte riválisát a tabellán, s egy fordulóval az idény vége előtt a harmadik, Európa Liga-selejtezőt érő helyen áll.
(MTI)
Átigazolások
Légiósok
Fiatal kapus váltott
Maier Merse a portugál harmadosztályú A.D. Os Limianos új igazolása. A 19 éves fiatal kapus az SC Braga U23-as csapatától érkezett a klubhoz.
Légiósok
Pászka nyitott külföldre
A Csíkszeredát erősítő Pászka Lóránd így beszélt közeljövőjéről: "Szeretnék közel lenni a családomhoz, de ha a foci úgy adja, akkor nincs ellenemre a külföldi váltás sem." (fradi.hu)
Légiósok
Kovács céljai
Kovács Bendegúz következő célja, hogy az AZ második csapatában kezdő tudjon lenni, és minél többet eddzen a felnőttekkel. A hétvégén először került be az élvonalbeli együttes meccskeretébe. (NSO)