Eppel beindult: Már a bajnokságban is gólt szerzett - videó

A magyar válogatott Eppel Márton a csütörtöki Európa Liga-selejtező után vasárnap a kazah labdarúgó-bajnokságban is betalált új klubja, a Kajrat Almati színeiben.
Dudás Gábor 2018. július 15., vasárnap 18:33
A magyar válogatott Eppel Márton a csütörtöki Európa Liga-selejtező után vasárnap a kazah labdarúgó-bajnokságban is betalált új klubja, a Kajrat Almati színeiben.
Szerző: Dudás Gábor 2018. július 15., vasárnap 18:33

A Budapest Honvédtól június végén távozott csatár csütörtökön az andorrai UE Engordany otthonában játszotta első nemzetközi mérkőzését az Almati színeiben: az 58. percben lépett pályára, és a 90. percben honfitársa, Elek Ákos passzából ő állította be a 3-0-s végeredményt.

A kazah élvonal 18. fordulójának vasárnapi játéknapján a Kajrat – honlapja szerint – az FK Zsetiszu együttesét fogadta, a második bajnokiján pályára lépő magyar csatárt ezúttal a 62. percben cserélték be, és négy perccel később már eredményes volt. Csapata 2-1-re győzött, és továbbra is a tabella második helyén áll (az MTI híre alapján)

Eppel gólja 3:13-tól:

Neked ajánljuk
Átigazolások
Szpari
Igazolás és profi szerződés
Tarcsi Róbert az ETO-tól érkezett és profi szerződést kötött a Nyíregyházával, míg a saját nevelésű Czimer-Nyitrai Ádámmal szintén profi szerződést kötött a klub. (nyiregyhazaspartacus.hu)
Vasas
Korábbi csapatai vinnék Bereczet
Honlapunk úgy tudja, Berecz Zsombor három magyar klubnál merült fel: a Kazincbarcika, a Mezőkövesd és a Diósgyőr is szívesen látná a középpályást. Jelenleg a DVTK tűnik a legesélyesebbnek.
Videoton
NB Ii-es riválistól igazoltak
A Békéscsabától igazolt 19 éves balhátvéddel, Rostás Szilárddal erősítette meg keretét az NB II-es szezonra készülő Vidi.
Tovább az összes átigazoláshoz