Először kezdett Elek Ákos az új csapatában

Végig a pályán volt a pénteki bajnokin.
Dudás Gábor 2017. március 17., péntek 11:44
Végig a pályán volt a pénteki bajnokin.
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 17., péntek 11:44

0-0-s döntetlennel ért véget a Taraz és a Kairat Almaty kazah bajnokija pénteken, és a vendégeknél végig a pályán volt a Diósgyőrből igazolt magyar válogatott középpályás, a Bernd Storck Portugália elleni keretéből klubváltása miatt ezúttal kimaradt Elek Ákos.

Aki ezúttal először kezdett új klubjában, szűk egy héttel azután, hogy csereként, fél órát játszva bemutatkozott Kazahsztánban.

Taraz – Kairat Almaty 0-0

 
Átigazolások
ZTE
Hosszabbítás
Zalaegerszegen szerződést hosszabbítottak a 22 éves holland támadóval, Divaio Bobsonnal, aki tavaly szeptemberben érkezett az együtteshez, azóta a ZTE második számú keretében kapott lehetőséget.  
Újpest
Többen távozóban
A Lila Sector szerint Riccardo Piscitelli mellett az évek óta sérülésekkel küszködő Tamás Krisztián szerződése lejártával távozik Újpestről, valamint Nejc Gradisarra sem tart igényt a klub a jövőben.
Újpest
Kapuskérdés
A csakfoci.hu információi szerint távozik Újpestről Riccardo Piscitelli. A helyére Gundel-Takács Bence érkezése merült fel, de túl magas az ára.
Tovább az összes átigazoláshoz