Elképesztő: A 44 éves kapus mentett pontot a 93. percben - videó

Nem akármilyen góllal mentett pontot a 93. percben a mexikói Pachuca a Cruz Azul ellen (2-2). A hazaiak 44 éves kapusa, Conejo Perez minden mindegy alapon előrehúzódott egy szögletnél, és ha már ott volt, egy pompás fejessel kialakította a végeredményt.
Dudás Gábor 2017. május 1., hétfő 4:55
Szerző: Dudás Gábor 2017. május 1., hétfő 4:55
Debreceni VSC
Srdjan Blagojevic
Kazahsztánban arról írtak, hogy Alexander Sednev rövidesen távozik az Ordabasy csapatának éléről, utódja pedig a Debrecent irányító szerb szakember, Srdjan Blagojevic is lehet. (Серый CARDINAL)
Edzőkérdés
Kuznyecov menesztése után többen is felmerültek jelöltként az ETO kispadjára.
ETO FC Győr
Kuznyecov távozik
A klub azonnali hatállyal szerződést bontott vezetőedzőjével, akivel nyolc bajnokiból négyet megnyert, négyet elveszített a csapat.