Elek és Arsavin is kezdett, a Kairat folytatta a sormintát

Zsinórban harmadik alkalommal játszott döntetlent a magyar légiós kazah csapata.
Budai László 2017. március 31., péntek 16:15
Zsinórban harmadik alkalommal játszott döntetlent a magyar légiós kazah csapata.
Szerző: Budai László 2017. március 31., péntek 16:15

A Kairat Almaty 1-1-es döntetlent játszott a forduló előtt első helyen álló Kaisar ellen hazai pályán, a kazah bajnokság negyedik fordulójában. A magyar válogatott középpályás kezdőként 89 percet játszott az összecsapáson.

Elek előtt Andrej Arsavin játszott a balszélen, ám az oroszt már a félidőben lehozta edzője, könnyen lehet, hogy a sérülése újult ki.

A Kairat egy győzelemmel, és zsinórban megszerzett harmadik döntetlenjével a negyedik helyen áll a 12 csapatos pontvadászatban.

 
Átigazolások
ETO
Kulcsár Martin
Az osztrák harmadosztályban szereplő SV Oberwart színeiben folytatja pályafutását az ETO FC 2005-ös születésű, saját nevelésű védője, Kulcsár Martin.  
Légiósok
Kovács Bendegúz
Lapértesülések szerint az AZ Alkmaar még megtartaná Kovács Bendegúzt, de máris európai topklubok a kérői a bombaformában lévő 18 éves csatárnak.
Huszti András
CSA Steaua
A legutóbb Zalaegerszegen szerepelt, fél éve klub nélküli Huszti András Romániában edzésbe állt a másodosztályban 8. helyen álló, bukaresti CSA Steauánál. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz