Edző lett a Suárez harapását elnéző játékvezetőből

Vezetőedzőként dolgozik a továbbiakban Marco Antonio Rodríguez Moreno futballbíró, aki a 2014-es világbajnokságon a hazai csapat megsemmisítő, 7-1-es vereségével végződő Brazília-Németország elődöntőt dirigálta.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 20., kedd 22:02
Vezetőedzőként dolgozik a továbbiakban Marco Antonio Rodríguez Moreno futballbíró, aki a 2014-es világbajnokságon a hazai csapat megsemmisítő, 7-1-es vereségével végződő Brazília-Németország elődöntőt dirigálta.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 20., kedd 22:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A spanyol harmadosztályú Salamanca CF új trénere dirigálta az öt évvel ezelőtti brazíliai tornán az Uruguay-Olaszország (1-0) csoportmeccset is, amelyen Luis Suárez megharapta Giorgio Chiellinit.

A mexikói és spanyol állampolgársággal is rendelkező Rodríguez a 2006-os és a 2010-es világbajnokságon is tevékenykedett. A 2014-es vb után visszavonult, majd televíziós szakkommentátorként dolgozott. Edzőként ez az első megbízatása. (MTI)

Átigazolások
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel a Mashregh News-nak adott interjújában.
Szögre akasztja a stoplist
Kovács Dávid
A Budafok rutinos támadója, Kovács Dávid 35 évesen bejelentette visszavonulását.
Hosszabbított a kapus
Tóth Balázs
A Nyíregyháza Spartacus szerződést hosszabbított a 22 éves kapusával, Tóth Balázzsal, aki egy súlyos térdsérülés és műtét után felépült, és már újra bevethető.
Tovább az összes átigazoláshoz