Egyik magyaros csapat sem örülhetett a sorozat mai játéknapján.
Ismét Dzsudzsák Balázzsal a kezdőjében lépett pályára az al-Vahda az Ázsiai Bajnokok Ligájában. Az emírségekbeli csapat ellenfele az iráni Zob Ahan volt. Az irániak Tabrizi duplájával 2-0-ra verték Dzsudzsákékat, akiknek harmadik meccsükön ez volt a harmadik vereségük. Ezzel a négycsapatos csoport negyedik helyén állnak.
Vadócz Krisztián együttese, a hongkongi Kitchee pedig 1-0-s vereséget szenvedett a Kashiwától, szintén az Ázsiai BL-ben.
Átigazolások
Budafokon folytatja
Pekár László
Budafokon folytatja pályafutását Pekár László, aki legutóbb a BVSC-Zugló játékosa volt. (budafokimte.hu)
Egy év után hazatért
Szilágyi Szabolcs
A román másodosztályban szereplő Unirea Slobozia hivatalos oldalán jelentette be Szilágyi Szabolcs szerződtetését.
Kozármisleny
Két játékos érkezett
Az MTK Budapest és a HR-Rent Kozármisleny között évek óta sikeresen működik a kooperációs megállapodás értelmében Bene Domonkos és Szűcs Patrik is az NB II-es klubnál szerepel majd a következő idényben.