Döglött halakkal támadtak az ellenfél szurkolóira Németországban – videó

A Hansa Rostock szurkolói döglött halakat dobáltak a hazai tábor felé. A Jena csapata szerint ez az akció nem volt túl gusztusos.
admin 2017. október 19., csütörtök 7:20
A Hansa Rostock szurkolói döglött halakat dobáltak a hazai tábor felé. A Jena csapata szerint ez az akció nem volt túl gusztusos.
Szerző: admin 2017. október 19., csütörtök 7:20
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Furcsa események zajlottak le hétvégén a német harmadosztályú CZ Jena – Hansa Rostock összecsapáson. A vendég drukkerek több mint 450 kilométert utaztak a mérkőzésre és az „ajándékot” sem hagyták otthon.

A rostocki szurkolók egy kicsit átköltötték a német túrákon gyakran felhangzó: „Hoztunk nektek valamit: gyűlöletet, gyűlöletet, gyűlöletet” című dalt, így az új verzióban már halakról szólt az ének.

A hazai klub elmondása szerint a halott állatok dobálása nem volt túl gusztusos, de mivel nem történt sérülés, így nem kell nagy feneket keríteni az ügynek. A német szövetség ettől függetlenül vizsgálatot indított az esettel kapcsolatban.

Címkék: #Németország #hal
Átigazolások
Békéscsaba
Új vezetőedző
A Békéscsaba bejelentette, hogy Kuznyecov Szergej fogja irányítani a csapatot a 2026/27-es idényben.
Mezőkövesd
Új középpályás érkezett
A Mezőkövesd bejelentette Hajdú Roland érkezését. A 24 éves labdarúgó a Budafoktól érkezik, a legutóbbi szezonban 30 mérkőzésen 6 gólt szerzett.
Ex-Fradi
Heister új csapata
Marcel Heister érkezését bejelentette a horvát élvonalbeli Osijek. A Ferencváros és a Videoton korábbi labdarúgója az elmúlt két idényt már Horvátországban töltötte.
Tovább az összes átigazoláshoz